Pylony/totemy reklamowe podświetlane

Kliknij  tutaj  i sprawdź nasze realizacje >>


Mapa naszych realizacji w kategorii pylony reklamowe


W dzisiejszych czasach każdy dąży do tego, aby jego firma była przede wszystkim widziana – zarówno w rzeczywistym świecie, jak i internecie. Nasza firma już od wielu lat proponuje indywidualne rozwiązania, mające na celu zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty danej firmy. Wykorzystujemy w tym celu wiele różnych narzędzi, wśród których znajdują się również pylony reklamowe, znane również pod nazwą totemów.

Ich głównym funkcją jest zwrócenie uwagi na usługi Twojej firmy, a także przekazanie im najważniejszych informacji, dotyczących danej oferty. Niezwykle ważny jest dobór odpowiednich słów, informacji, jak również ich graficzne rozmieszczenie. Jeśli opracujesz to w dobry sposób (najlepiej z naszą pomocą), istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że uda Ci się przyciągnąć uwagę jak największej liczby potencjalnych klientów.

W przypadku totemów i pylonów reklamowych bardzo istotne właśnie jest zapadnięcie w pamięć jak największej liczby osób. Jeśli będzie bowiem potrzebował konkretnej usługi, którą świadczysz, bardzo możliwe, że dana osoba przypomni sobie właśnie Twoją firmę!

Pylon reklamowy to duża, pionowa reklama. Ma na celu wskazanie siedziby oraz nadanie prestiżu. Daje efekt solidności i stabilności. Jednak nawet najdroższy pylon czy witacz reklamowy nie zda się na nic, jeśli nie będzie ciekawa i nie będzie przyciągać uwagi.

Nikt przecież nie spojrzy na stały element krajobrazu, na którym znajduje się jedynie nazwa firmy, lista świadczonych usług oraz dane kontaktowe! Trzeba przekonać przechodnia do dłuższego wpatrywania się w reklamę, a także zrozumienia i przyswojenia konkretnych informacji. Nawet na niewielkiej powierzchni możemy zaproponować kilka elementów, które z pewnością sprawią, że nasze witacze reklamowe czy totemy będą atrakcyjne – chwytliwe hasło reklamowe, grafika, ciekawe przedstawienie usług i wiele innych.

Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Dzięki temu masz pewność, że wybrana przez Ciebie instalacja będzie wyglądała estetycznie przez długi czas. Lico pylonów reklamowych może być budowane z paneli kompozytowych typu dibond lub z plexi – będą więc zupełnie czytelne.

Najczęściej klienci decydują się na konstrukcje stawiane na zewnątrz. W takich sytuacjach nasza firma, jako producent pylonów proponuje specjalne rozwiązanie. Są to totemy podświetlane, przy wykorzystaniu technologii LED. Z jednej strony zapewniają one jasne i stałe światło, z drugiej wykazują wysoką żywotność, a dodatkowo są także przyjazne dla środowiska.

Kliknij TUTAJ i sprawdź więcej naszych realizacji