Kasetony reklamowe

Nasze realizacje >>

Kasetony reklamowe to najpopularniejszy rodzaj reklamy zewnętrznej. Dzieje się tak zapewne dlatego, że proponowane przez nas konstrukcje umożliwiają stworzenie ciekawych kształtów elementów, które mogą np. nawiązywać do branży i działalności przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenie jest również fakt, że tego typu elementy promocyjne najczęściej są świecące. To z kolei oznacza, że będą dobrze widoczne nawet po zmroku.

Nasza firma, jako wieloletni producent kasetonów reklamowych, zawsze zapewnia pewne fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich materiałów, kształtów, kolorów, jak również wielu innych parametrów. Dzięki temu masz pewność, że zamówisz u nas formę promocji, która z pewnością przyciągnie wzrok Twoich potencjalnych klientów.

Wiemy, że niezwykle istotną cechą, zaraz po efekcie marketingowym, w przypadku kasetonów reklamowych, jest także wytrzymałość poszczególnych elementów, jak i całej konstrukcji. Do produkcji stosujemy tylko komponenty renomowanych producentów. Przy kasetonach podświetlanych zastosowanie bardzo jasnego i naturalnego oświetlenia energooszczędnego sprawia, że są one bardzo widoczne w nocy.

Jesteśmy miłośnikami nowoczesnych technologii, więc korzystamy najczęściej z diod ledowych, które są energooszczędne, niewielkie, a dodatkowo nie generują ciepła. Wyróżniają się także znacznie dłuższą żywotnością. Oczywiście są one także przyjazne dla środowiska. Dzięki swojej budowie są przystosowane do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Możesz więc wykorzystać je w siedzibie Twojej firmy, proponując konkretne produkty lub promocje. Świetnie sprawdzą się także przed drzwiami, co pomoże potencjalnym klientom łatwo zlokalizować Twoją firmę. Główne funkcje kasetonów:

  • informacyjna,
  • reklamowa,
  • podniesienie konkurencyjności,
  • zwiększenie profesjonalizmu kreowania wizerunku.

Główną specjalnością naszej firmy jest reklama świetlna – możesz więc zaufać naszemu doświadczeniu i poradzić się w zakresie doboru odpowiedniej techniki marketingowej. Nasi konsultanci chętnie zaproponują konkretny rodzaj kasetonu i reklamy świetlnej. Poniżej możesz także obejrzeć kilka naszych realizacji, co być może zainspiruje Cię do wyboru konkretnego rodzaju reklamy świetlnej.

Rodzaje kasetonów

Płyta ALU kompozytowa (Dibond) – kasetony z dibondu, elementy graficzne wycinane z folii i naklejane na płytę.

Podświetlane litery – kasetony z dibondu, litery frezowane na płycie.

Podświetlane całe tło – kasetony z profilu aluminiowego, gdzie lico to plexi + wydruk.

Kasetony mogą być jednostronne lub dwustronne.